Turniej Judo w Kobierzycach

Opublikowano: 28/11/2016 przez Przemek Ćwiek, kategoria: Zawody

6 listopada b.r.  braliśmy udział w turnieju w Kobierzycach. To już trzecia edycja zawodów w ramach tegorocznej Super Ligi Judo. Ponad 700 zawodników – dzieci i młodzików, niemal przez cały dzień rywalizowały ze sobą na 6 matach.

Nasi judocy w swoich kategoriach wiekowych i wagowych zajęli : I miejsca – Piotr Kazusek i Julian Ćwiek. II miejsce zajął debiutant Julian Replin.
Z kolei na III pozycjach uplasowali się : Zuzia Kazusek, Tymoteusz Góra, Krystian Rabenda, Filip Miksiewicz, Maciej Ćwiek i Grzegorz Kieszkowski. IV miejsce zdobyli: Dorian Góra, Daniel Książek oraz Maciej Krypner.
Dla Julka Ćwieka było to już trzecie z rzędu pierwsze miejsce (Oleśnica, Sobótka i Kobierzyce) !

Julek Ćwiek na I miejscu. Kobierzyce

Wielkie brawa dla naszych Zawodników! Przed nami finał Ligi w Strzelinie za dwa tygodnie. Zatem od poniedziałku do pracy – widzimy się na treningu .