Obóz judo w Borowicach – 10-18.08.2020

Opublikowano: 28/05/2020 przez Przemek Ćwiek, kategoria: Komunikaty i ogłoszenia

 

Z przyjemnością informujemy, że czekamy na Wasze zgłoszenie dotyczące obozu sportowego, organizowanego w Ośrodku Wypoczynkowym w Borowicach, w terminie 10-18.08.2020r.

Na naszej stronie w zakładce do pobrania znajdziecie Kartę Uczestnika Obozu. Wszystkich zainteresowanych, prosimy o jej wypełnienie i wysłanie w formie elektronicznej ( podpisaną , skan, format najlepiej pdf)  na adres : przemek @ judo-jeleniagora.pl, do dnia 3.06.2020r.

Na podstawie ilości zgłoszeń zadecydujemy o organizacji obozu (dokładnie 4.06.2020r.)

Cena obozu 1050 zł/os. I rata w wysokości 600 zł  płatna do 30 czerwca, pozostała kwota do 31 lipca br.

Transport do Borowic we własnym zakresie.

Co należy wiedzieć na chwilę obecną :

  • wizyta u lekarza nie jest koniecznością aby podpisać kartę, jednak do dnia rozpoczęcia obozu uczestnicy MUSZĄ MIEĆ WAŻNE BADANIA LEKARSKIE PODPISANE PRZEZ LEKARZA SPORTOWEGO.
  • każdy Rodzic w dniu dostarczenia dzieci, będzie musiał podpisać stosowne oświadczenie na temat COVID 19 (druk będzie podany w późniejszym terminie)
  •  na obozie będa obowiązywały rygory sanitarne, jak dezynfekcja rąk, pomieszczeń, codzienne mierzenie temperatury itp. O wszystkich sprawach będziemy informować na bieżącą, gdy tylko dowiemy się o wytycznych i zasadach nadanych przez Ministerstwa Zdrowia, Sportu i Edukacji.
  • należy się liczyć z natychmiastowym zabraniem dziecka z obozu w momencie zaistnienia objawów COVID 19 – temperatura, kaszel, trudności z oddychaniem, dlatego rodziców prosi się o nie wyjeżdżanie w okresie obozu na wyjazdy poza obręb naszego terenu,
  •  na bieżąco będziemy wysyłać informację na fb i na maile od osób, które wysłały Karty Uczestników Obozu,  o aktualnościach związanych z organizacją obozu,
  •   razie pytań prosimy o kontakt z kierownikiem obozu : trener Przemek Ćwiek, tel. 607 838 335