Współpraca z firmą Holistic MB

Opublikowano: 20/12/2021 przez Przemek Ćwiek, kategoria: Komunikaty i ogłoszenia

 

 

Miło jest Nam poinformować Was, że nasz klub zawarł współpracę partnerską z firmą Holistic MB. Holistic MB jest to firma realizująca usługi dietetyczne, treningu personalnego oraz suplementacji. Dla członków klubu Gwardia atrakcyjne zniżki na usługi i suplementy.

 


        

Obóz judo w Borowicach – 10-18.08.2020

Opublikowano: 28/05/2020 przez Przemek Ćwiek, kategoria: Komunikaty i ogłoszenia

 

Z przyjemnością informujemy, że czekamy na Wasze zgłoszenie dotyczące obozu sportowego, organizowanego w Ośrodku Wypoczynkowym w Borowicach, w terminie 10-18.08.2020r.

Na naszej stronie w zakładce do pobrania znajdziecie Kartę Uczestnika Obozu. Wszystkich zainteresowanych, prosimy o jej wypełnienie i wysłanie w formie elektronicznej ( podpisaną , skan, format najlepiej pdf)  na adres : przemek @ judo-jeleniagora.pl, do dnia 3.06.2020r.

Na podstawie ilości zgłoszeń zadecydujemy o organizacji obozu (dokładnie 4.06.2020r.)

Cena obozu 1050 zł/os. I rata w wysokości 600 zł  płatna do 30 czerwca, pozostała kwota do 31 lipca br.

Transport do Borowic we własnym zakresie.

Co należy wiedzieć na chwilę obecną :

  • wizyta u lekarza nie jest koniecznością aby podpisać kartę, jednak do dnia rozpoczęcia obozu uczestnicy MUSZĄ MIEĆ WAŻNE BADANIA LEKARSKIE PODPISANE PRZEZ LEKARZA SPORTOWEGO.
  • każdy Rodzic w dniu dostarczenia dzieci, będzie musiał podpisać stosowne oświadczenie na temat COVID 19 (druk będzie podany w późniejszym terminie)
  •  na obozie będa obowiązywały rygory sanitarne, jak dezynfekcja rąk, pomieszczeń, codzienne mierzenie temperatury itp. O wszystkich sprawach będziemy informować na bieżącą, gdy tylko dowiemy się o wytycznych i zasadach nadanych przez Ministerstwa Zdrowia, Sportu i Edukacji.
  • należy się liczyć z natychmiastowym zabraniem dziecka z obozu w momencie zaistnienia objawów COVID 19 – temperatura, kaszel, trudności z oddychaniem, dlatego rodziców prosi się o nie wyjeżdżanie w okresie obozu na wyjazdy poza obręb naszego terenu,
  •  na bieżąco będziemy wysyłać informację na fb i na maile od osób, które wysłały Karty Uczestników Obozu,  o aktualnościach związanych z organizacją obozu,
  •   razie pytań prosimy o kontakt z kierownikiem obozu : trener Przemek Ćwiek, tel. 607 838 335

 


        

Camp z Piotrem Sadowskim w Przemęcie

Opublikowano: 09/01/2020 przez Przemek Ćwiek, kategoria: Z życia klubu

 

W dniach 20-22.12.br gościliśmy w Przemęcie, gdzie pod okiem trenerów Piotra Sadowskiego oraz Damiana Lisiewicza trenowaliśmy technikę. Mieliśmy sposobność ćwiczyć na macie z Katarzyną Sobierajską – brązową medalistką ME Kadetów i 5 zawodniczką MŚ. Dziękujemy Prowadzącym ze cenną wiedzę, Ani Lisiewicz za organizację i wszechstronną pomoc, UKS Pohl Judo Przemęt za atmosferę i życzliwość .


        

III Camp z Anetą Szczepańską w Borowicach

Opublikowano: 09/01/2020 przez Przemek Ćwiek, kategoria: Zawody

 

W dniach 16-17.11.2019 zakończyła się III edycja campu z Anetą Szczepańską , organizowanego przez nasz klub w Borowicach . W spotkaniu wzięło udział ponad 60 osób z 5 klubów: Judo Jablonec n. n., Judo Sekura Liberec, UKS Gimnazjon Suchy Las, UKS Judo Pohl Przemęt oraz UKS Jedenastka Jelenia Góra. Przez dwa dni mogliśmy poznawać judo na najwyższym poziomie, zarówno pod względem technicznym jak i metodyki prowadzenia zajęć, prezentowane przez Wicemistrzynię Olimpijską z Atlanty ! Od naszych czeskich Przyjaciół otrzymaliśmy bardzo cenny podarunek – symbol – w postaci baneru, na którym figurują trzy kluby polsko-czeskie. Napis Judo – more than sport świetnie oddaje ducha naszej współpracy oraz atmosfery na campie !!! Dziękujemy Pani Anecie Szczepańskiej za przekazaną nam wiedzę i pasję jaką jest judo, Państwu Katarzynie i Jerzemu Jaroszewskim za niesamowite przyjęcie i gościnność na terenie OW Łokietek w Borowicach, Anicie Oblickiej za poświęcony czas i sesję zdjęciową. Jej prace zobaczymy niebawem. Dziękujemy Wszystkim Trenerom, Zawodniczkom i Zawodnikom za współtworzenie niniejszego wydarzenia 🙂 🙂💪👍👏


        

XI Memoriał Jigoro Kano w Poznaniu

Opublikowano: 09/01/2020 przez Przemek Ćwiek, kategoria: Zawody

 

W dniu 26.10.2019r.  reprezentacja UKS Jedenastka wzięła udział XI Memoriale Jigoro Kano w Poznaniu. Najlepiej spisał się Julian Ćwiek, zdobywając II miejsce w kategorii U13 do 39 kg. Można powiedzieć, że obronił swój tytuł z zeszłego roku Patrycja Dudek i Dorian Góra uplasowali się na VII pozycji. Zawody rozgrywane w ramach ILJ tradycyjnie zakończyły się niedzielnym treningiem oraz randori. Dziękujemy miastu Jeleniej Góry za wspieranie naszego klubu i judo w naszym mieście 🙂 


        

Praski Puchar Dzieci i Młodzieży

Opublikowano: 21/05/2019 przez Przemek Ćwiek, kategoria: Zawody

 

W dniu 18 maja br. 6 osobowa reprezentacja z UKS Jedenastki wystartowała w Pucharze Judo Dzieci i Młodzieży organizowanym w Pradze. W turnieju wzięło udział kilkuset zawodniczek i zawodników z Czech, Słowacji, Ukrainy  oraz Polski. Najlepiej z naszych judogów spisał się Julian Ćwiek, zajmując-         w kategorii U13, w wadze do 34 kg – II miejsce. To bardzo dobra lokata zważywszy na wysoki poziom praskich zawodów. Pozostali nasi klubowicze, pomimo zostawionego serca na macie, nie zdobyli punktowanych miejsc. Drugi dzień to camp, w którym wzięło udział blisko 200 osób. Nasi zawodnicy odbyli dwa treningi, na których stoczyli w sumie 16 walk.

Weekend dla naszego klubu był niezwykle pracowity, widać, że nasi zawodnicy rosną w siłę, zdobywając cenne doświadczenia, co bardzo dobrze rokuje na przyszłość – a sukces Julka jest tego dowodem.

Ekipa na turnieju w Pradze


        

Turniej IJL w Bytomiu

Opublikowano: 09/05/2019 przez Przemek Ćwiek, kategoria: Zawody

 

W dniu 13.04.2019r., 8 osobowa reprezentacja UKS Jedenastki uczestniczyła w turnieju judo w Bytomiu w ramach IJL. Niestety nikt nie zdobył cennych miejsc, co nie oznacza, ze nie mamy kolejnych doświadczeń 🙂 W dniu 14.04.2019r. uczestniczymy w dwóch treningach połączonych z randori , w ramach campu prowadzonego przez utytułowanego Zawodnika i Olimpijczyka Krzysztofa Wiłkomirskiego. Dziękujemy za przyjęcie i gościnę UKS Feniks Bytom

turniej ILF w Bytomiu


        

Camp z Gwiazdami Igrzysk Olimpijskich – JIMMY PEDRO

Opublikowano: 09/05/2019 przez Przemek Ćwiek, kategoria: Z życia klubu

 

Nasza reprezentacja po raz drugi gościła na Campie z Gwiazdami Igrzysk Olimpijskich w Luboniu . Tym razem Gwiazdą był Jimmy Pedro – dwukrotny medalista olimpijski, Mistrz Świata i trener reprezentacji judo USA! Nasz 15 osobowy przez dwa dni mógł uczyć się nowych technik.  Oczywiście, blisko 400 trenujących z Polski, Czech i Niemiec, to okazja do randori. Każdy zawodnik stoczył ponad 20 treningowych walk.  Z pewnością wrócimy tu za rok 🙂

Jimmy Pedro wraz z UKS Jedenastka


        

Turniej w Jabloncu 28.04.2019r.

Opublikowano: 09/05/2019 przez Przemek Ćwiek, kategoria: Zawody

 

28.04.2019r.  startowaliśmy u naszych przyjaciół Judo Klub Jablonec n. N. po drugiej stronie Karkonoszy na Jablonec Cup. Startowało wiele klubów z Czech. Poziom zawodów był wysoki. Nasi judocy stoczyli przynajmniej po kilka walk. Na sześciu reprezentantów z naszego klubu zdobyliśmy trzy brązowe medale. Postawa naszych zawodników jest godna pochwały. Waleczność, zwycięstwa, doping oraz wsparcie kolegów tworzyły wspaniałą atmosferę, w której na pewno doczekamy się mistrza.
Wyniki:
U13 50 kg
Daniel Książek 3 miejsce
U13 34 kg
Julian Ćwiek 3 miejsce
U13 38 kg
Dorian Góra 3 miejsce
Pavlo Protsenko 7 miejsce
U13 46 kg
Tymoteusz Góra 9 miejsce
U15 55 kg
Yevhen Protsenko 4 miejsce

Reprezentacja UKS Jedenastki w Jabloncu


        

II camp z Wicemistrzynią Olimpijską Anetą Szczepańską

Opublikowano: 27/11/2018 przez Przemek Ćwiek, kategoria: Bez kategorii

 

W dniach 24-25.11.2018r. w Ośrodku Wypoczynkowym Łokietek w Borowicach, odbył się camp z Anetą Szczepańską – Wicemistrzynią Olimpijską Judo z Atlanty , mulimedalistką MP, ME i MŚ, trenerką kadry judo kobiet na Igrzyska w Rio 2016r.

Mieliśmy przyjemność gościć Angelikę Szymańską – Wicemistrzynię Europy Juniorów, Medalistkę MP Juniorów, Młodzieżowców i Seniorek – wychowankę Pani Anety, reprezentującą MKS „Olimpijczyk” Włocławek.
Udział w campie wzięły cztery kluby : Judo Klub Jablonec nad Nissou z , MKS „Olimpijczyk” Włocławek, UKS Gminazjon Suchy Las, Uczniowski Klub Sportowy Pohl Judo Przemęt oraz UKS Jedenastka.
W kameralnej atmosferze poznawaliśmy i doskonalimy techniki judo, wymienialiśmy się doświadczeniami. Każdy dzień zakończony był randori.

Na koniec chcieliśmy złożyć ogromne podziękowania –
Pani Anecie Szczepańskiej i kadrze trenerskiej – za chęć przyjazdu do Borowic i podzielenie się własnymi doświadczeniami,
– zawodniczkom i zawodnikom, którzy solidnie przepracowali camp współtworząc wspaniałą atmosferą wydarzenia,
– Państwu Katarzynie i Jerzemu Jaroszewskim – właścicielom OW Łokietek w Borowicach – bez nich, bez ich ciepłego przyjęcia , ogromnej pomocy organizacyjnej i logistycznej, nie podjęlibyśmy się przeprowadzenia takiego spotkania,
– dziękujemy niezmiernie Anita Suchocka Photography, za to, że znalazła specjalnie dla nas chwilę, czego efektem są min niniejsze zdjęcia 🙂
– dziękujemy Rodzicom, za to, że wspierają nas (chyba trenerów wszystkich klubów) w naszych inicjatywach,

Aneta Szczepańska i Angelika Szymańska w akcji.

Dziękujemy i mamy nadzieję, do zobaczenia za rok 🙂

Dziękujemy za wsparcie klubu:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Miasto Jelenia Góra
Jeleniaplast